MkGamers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-Strike Online

Go down

Counter-Strike Online Empty Counter-Strike Online

Пишување  Velko Нед Мар 30, 2008 9:52 pm

Пред некој ден ѕикнав дека ќе излегуе нова Кантер под име Counter-Strike Online. Не барав нишо ама случајно налетав на едно клипче со наводно снимка од играта.
High Definition клипчето можете да го преземете од тука
додека на YouTube можете исто така да го ѕикнете тука
Velko
Velko

Male Број на мислења : 61
Age : 32
Локација : City 17 Ruins
Registration date : 2007-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот