MkGamers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Резолуција на вашиот монитор

Go down

Резолуција на вашиот монитор Empty Резолуција на вашиот монитор

Пишување  Admin Саб Јун 14, 2008 11:51 am

Која резолуција ја користите и дали графичката ви постигнува со обработка?
Резолуција на вашиот монитор Resolu10

Јака е шемава, разгледајте ја!

Користим 1680х1050 16:10, нема гајле, све шиба на вери вери хај.
Поздрав!

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот