MkGamers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

COD 4

5 posters

Go down

COD 4 Empty COD 4

Пишување  bandicoot Пон Дек 10, 2007 4:57 pm

Epa ja zedov igrava pred nekoe vreme, ja igrav i da ja pofalim dobra e. Solidna prikazna, dobar gameplay, dvizenjata se dobro napraveni i tn...

Inace eve system requirements pa ako imate dovolno jaka mashina vi preporacuvam da ja probate.

Minimum::
Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz or AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+ processor or any 1.8Ghz Dual Core Processor or better supported
512MB RAM (768MB for Vista)
NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 or better or ATI(R) Radeon(R) 9800 Pro or better
Recommended:
2.4 GHz dual core or better is recommended
1024MB RAM (2048MB for Vista)
3.0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better

Na igrava krajot e mnogu jako izveden. Te stava u film Smile. Bi go raskazal ama ke vi go rasipem keifot. Pouboo da probate sami.

btw na GeForce 5200 ili 5500 ili slicna ne probuvajte da ja staete.
Imate be 8600 GT so DDR3 za 87 evra de - ne e tolku skupo za ubaa graficka ( pci express )
bandicoot
bandicoot

Male Број на мислења : 68
Age : 35
Локација : tetovo
Registration date : 2007-08-24

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Admin Вто Дек 11, 2007 3:38 am

Само да зеем ПЦ, ви г’ебав SmileSmile

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  hitman Чет Јан 03, 2008 8:58 pm

igrava mislam deka e mnogu kratka se na se 6-7casa igrajne a mozi i pomalce
i dali znae nekoj kako da go resam problemo so cd key in use za igrajne multiplayer ?
probav so 100 razlicni i dzabe

edit: nvm se snajdov Smile
hitman
hitman

Male Број на мислења : 12
Age : 32
Локација : prilep
Registration date : 2007-12-20

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Admin Пет Јан 04, 2008 2:42 pm

Ја би се обидел да ја имав играва, ама ја неам....

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Velko Саб Јан 05, 2008 4:17 pm

Ја пробав играта кај еден другар на малце појака машина. Супер е, нема што! Не видов многу, ама од оа што го видов, неам зборови. Таа првата стаза што е на бродот, нема тоа да го заборавам, такво нешто не се заборава. МНогу лудо изгледа! Бродот направен супер, дождот тежок, па лулањето на бродоѕ, громотевиците. Стварно лудо. А кога е во прашање дали е играта тешка, сите Call of Duty се лесни. За 3ката не знам пошто е само за конзоли, ама 1, 2ката се лесни. Претпоставуем и ова.
Velko
Velko

Male Број на мислења : 61
Age : 32
Локација : City 17 Ruins
Registration date : 2007-10-13

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Admin Пет Јан 11, 2008 4:00 am

Све све, ама ја се праев заебан, идев со пушка да уништим тенк, се праев заебан, и остана само флека од мене SmileSmile

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  hitman Пон Јун 09, 2008 5:02 am

igra be nekoj cod4 multiplayer ?
posto mn slabo makedonci nacekuvam samo eden makedonski klan so e i to e se ili jas samo tolku znam Smile
hitman
hitman

Male Број на мислења : 12
Age : 32
Локација : prilep
Registration date : 2007-12-20

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Admin Пон Јун 09, 2008 11:54 am

ја ја неам, иначе би играл. Свите ја фаља играта.

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  WhiteDeath Саб Jул 19, 2008 4:01 am

Навистина солидна игра. Мада послем вториот дел не ни очекував дека ке издадат лошо продолжение. Али ова ги надмина моите очекувања во секој случај. Исто така ми све свига што има многу различни моменти во играта а не е само оди и пукај. На ова мислам коа ке треба со снајпер црна стрела да го утепаш тој лошиот Smile послем коа пукас со топот од авионот... Сварно солидна игра али тоа што е кратка е кратка Али коа ке земеш у обзир деталите на околината па се намачиле лугето и ова да го направат.
WhiteDeath
WhiteDeath

Male Број на мислења : 9
Age : 38
Локација : shtipsburk
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

COD 4 Empty Re: COD 4

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот