MkGamers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Инспирација за АВАТАР

+5
BuSaF
Dario
Vengeance
bandicoot
Admin
9 posters

Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Инспирација за АВАТАР

Пишување  Admin Саб Окт 27, 2007 12:42 am

У оваа тема сакам да знаем што ви беше инспирација за аватарот ваш, и од каде го најдовте.

Еве ја прв:

Мојот аватар е од играта Overlord, ќе отворим тема ваљда. Го зедов главниот лик од играта - Оверлордот Smile
Има јак став, симбол на моќ. На сликата у позадина се гледаа некој планине и чуда, у време на зајдисонце. И играта не е за жалење, врло е јака.


Последната промена е направена од на Саб Окт 27, 2007 2:02 pm. Мислењето е променето 1 пати
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  bandicoot Саб Окт 27, 2007 2:45 am

Epa mene avatarot mi e od heroes of might and magic 3. Ja igram igrava odaaaaaamna i zatoa go staev toj avatar.
bandicoot
bandicoot

Male Број на мислења : 68
Age : 35
Локација : tetovo
Registration date : 2007-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Vengeance Саб Окт 27, 2007 12:36 pm

Ееее да беше музички форум ќе го имав The Number Of The Beast као и увек! Али пошто е гејмерски форум го стаев и ја од Heroes затоа што ми е една од омилените игри која ја играмо со брат ми во појше од 10 године! Twisted Evil
Vengeance
Vengeance

Male Број на мислења : 29
Age : 30
Локација : Tetovo
Registration date : 2007-08-14

http://www.myspace.com/warnament

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Dario Саб Окт 27, 2007 8:03 pm

mojot avatar go staev za da ne sedi prazno,normalno i zatoa so sakam gitare Very Happy:D:D
Dario
Dario

Male Број на мислења : 67
Age : 31
Локација : Tetovo
Registration date : 2007-08-14

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  BuSaF Вто Ное 20, 2007 2:24 am

E mojot avatar e od crtanot Simpsonovi pa crtan sto go gledaat Bart i Liza Very Happy
BuSaF
BuSaF

Male Број на мислења : 9
Age : 31
Локација : doma
Registration date : 2007-09-08

http://www.crnobeli-svet.piczo.com

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Velko Вто Ное 20, 2007 3:07 pm

Dario напиша:... zatoa so sakam gitare Very Happy:D:D
Абе и ја сакам гитаре. Толко много ги сакам што си купи Custom Made „Радоловиќ“ гитару у форму на ESP F-50 и то Левача! А аватар га тропна онакој, чисто да е Half-Life lol!.
Velko
Velko

Male Број на мислења : 61
Age : 32
Локација : City 17 Ruins
Registration date : 2007-10-13

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Admin Вто Ное 20, 2007 8:39 pm

Браво, браво... Very Happy
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  WhiteDeath Сре Ное 21, 2007 3:14 am

Мојот ми е за да ми одговара со никот Wink Инаку овој аватар го имам скоро на сите форуми на кои пишувам.
WhiteDeath
WhiteDeath

Male Број на мислења : 9
Age : 38
Локација : shtipsburk
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  AtTeNtIoN Сре Јан 09, 2008 3:57 am

mojov e od Solid Snake.. valjda vi e poznata igrava... dosta popularna e za Sony .. a za Pc ja nema Smile
AtTeNtIoN
AtTeNtIoN

Male Број на мислења : 18
Age : 34
Локација : raccoon city
Registration date : 2007-08-18

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Admin Пет Јан 11, 2008 4:47 am

Ја многу малу играв Сони, само малу кај другарми у комшие....инаку на ПЦ сум буричкал појше...SmileSmile

_________________
Прашајте слободно, не се срамите!
Admin
Admin
Admin

Male Број на мислења : 260
Age : 32
Локација : Тетово, пред компјутер.
Registration date : 2007-08-14

https://mkgamers.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  mou5e Нед Мај 18, 2008 3:30 pm

Ili od sam sebe kakov si vo realen zivot a ?! Smile
mou5e
mou5e

Male Број на мислења : 2
Age : 34
Локација : MarS
Registration date : 2008-05-18

Вратете се на почетокот Go down

Инспирација за АВАТАР Empty Re: Инспирација за АВАТАР

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот